KG
Телефону +996 (0558) 88 72 34 Бишкек ш., Табышалиева к. 15

Кыргыз Республикасынын Ош областтык сотунун судьялык 2 бош кызмат ордуна талапкерлердин тизмеси

14 мая 2019

Кыргыз Республикасынын Ош областтык сотунун


судьялык 2 бош кызмат ордуна талапкерлердин


ТИЗМЕСИ


(анкетадан алынган маалыматтар)


 












































































































































































































































































Ф.И.О.Туулган жылыТуулган жериУлутуИштеген жери жана ээлеген кызматыЭмгек стажы
Юр.Сот.
1.Байзаков


Нурлан


Марданович

30.031975Ыссык-Кол обл. Жети-Өгүз району, Тамга айылыКыргызУбактылуу иштебейт20 жыл
2.Айтматов


Айбек


Бабажанович

04.05.1980Баткен обл, Кадамжай району, Пульгон айылыКыргызУбактылуу


иштебейт

8


жыл

3.Балтабаев


Алмаз


Имамидинович

01.03.1971Бишкек шаарыКыргызОш шаарынын Ички Иштер Башкармалыгы тергөөчү24 жыл


3 ай

4.Төлөгөнова


Нурзада


Асакеевна

28.01.1986Жалал-Абад обл, Токтогул району, Арал айылыКыргызЖалал-Абад областтык соту, судьянын жардамчысы6 жыл, 3 ай
5.Жорокулов


Максатбек


Мергенбаевич

29.11.1987Жалал-Абад обл,  Ноокен району Кочкор-Ата шаарыКыргызЖактоочу8 жыл, 8 ай
6.Маматалиев


Таалайбек


Ажибекович

09.04.1971Ош обл, Кара-Суу району, Төлөйкөн айылыКыргызЖактоочу6 жыл, 5 ай
7.Тажибаев


Мирлан


Акматалиевич

10.11.1980Жалал-Абад обл, Базар-Коргон району, Базар-Коргон айылыКыргызНоокен районунун ага сот аткаруучусу14 жыл
8.Адинаев


Азизбек


Имаржанович

21.01.1978Ош обл, Ноокат району, Эски-Ноокат айылыКыргыз“Адилет Транс” ЖЧКу, юрист16 жыл4 жыл 11 ай
9.Касымалиева


Айтурган


Байышевна

24.06.1984Ош шаарыКыргызЖалал-Абадский областной суд, консультант12 жыл
10.Ташкулов


Баатыр


Маматкаримович

22.02.1961Ош обл, Фрунзе районуКыргызЖактоочу18 жыл, 9 ай
11.Нурбеков


Алмаз


Турусбекович

15.07.1987Таалас шаары,Талас облусуКыргызКР Президентинин Аппаратынын соттук реформа жана мыйзамдуулук бөлүмүнүн эксперти7


жыл

12.Мамасалиев


Мелис


Бозонович

09.09.1965Ошская обл, Кара-Кульджинского района, Кызыл-Жар айылыКыргызУбактылуу иштебейт15 жыл
13.Кыдырбаев


Жаркынбек


Садирбекович

04.05.1987Ош обл, Кара-Суу району, Ынтымак айылыКыргызОш областтык сотунун консультанты9


жыл

14.Абдыкадырова


Айжамал


Мамазакировна

24.08.1977Ош обл, Кара-Кулжа району, Бий-Мырза айылыКыргызУбактылуу иштебейт14 жыл
15.Аземкулов


Барктабас


Шаршеналиевич

27.06.1967Кыргыз ССРы,


Калинин району, Суусамыр айылы

КыргызУбактылуу иштебейт16 жыл7


жыл

16.Махмудов


Сталбек


Исакбаевич

20.01.1978Ош обл, Кара-Кулжа району, Октябрь айылыКыргызЖактоочу18 жыл5 жыл 3 ай
17.Ганиев


Жоомарт


Махамадисакович

28.09.1985Ош обл, Фрунзе району, Кара-Тюпе айылы.КыргызБаткен облусунун райондор аралык соту, судьянын жардамчысы10 жыл 10 ай
18.Абдырахманова


Айдай


Болотбековна

25.06.1983Бишкек шаарыКыргызБишкек шаарынын Ленин райондук соту, судьянын жардамчысы7


жыл

19.Масабирова


Тарифа


Жаанбаевна

18.12.1964Ош шаарыКыргызОш шаарынын мэриясы, юрист26 жыл5


жыл

20.Токтогулова


Гульзада


Токторбаевна

03.04.1968Жалал-Абад обл, Сузак району, Архангельск айылыКыргызУбактылуу иштебейт20 жыл9 жыл 3 ай
21.Аманов


Союзбек


Камчыбекович

04.06.1980Ош обл., Ноокат району, Кара-Таш айылыКыргыз“Юр-Кен” ЖЧКнун башчысы15 жыл
22.Самаков


Нурмат


Талантбекович

04.04.1988Бишкек шаарыКыргыз 6


жыл

23.Абдыраимова Гүлзина


Эшполотовна

01.01.1980Ош обл, Ноокат району, Кыргыз Ата айылыКыргызКара-Суу райондук ЖААК бөлүмү, адис7


жыл

24.Осмонов


Баимбек


Абдилакович

02.06.1976Ош обл, Алай району, Корул айылыКыргыз“Жамшит” ЖЧК, юрист21 жыл 9 ай5 жыл 6 ай
25.Маматкулова


Акжолтой


Раимбековна

28.01.1988Жалал-Абад обл, Базар-Коргон району, Кенеш айылыКыргызЖалал-Абад областтык соту, судьянын жардамчысы6 жыл 11 ай